Çevrenin En Ticari Fuarı ‘ENTECH’ 10-12 Eylül 2020’de Düzenleniyor

Çevrenin En Ticari Fuarı ‘ENTECH’ 10-12 Eylül 2020’de Düzenleniyor

Dergi: 1477       Kategori: * İŞ DÜNYASI       Yayınlanma Tarihi: 06/03/2020      
  Geri Git       Sayfayı Yazdır            


Çevrenin En Ticari Fuarı ‘ENTECH’ 10-12 Eylül 2020’de Düzenleniyor


Geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve sıfır atık sektörünün yerli ve yabancı firmaları tüm yenilikleri ile Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı - ENTECH’e gelecekler. Fuar, çevre ve teknolojileri alanında faaliyet gösteren firmaları 1000’lerce uluslararası alıcı ile bir araya getirerek sektörün ticaret ve ihracat hacmine büyük katkılar sağlayacak.
Kendi alanında Avrasya’nın en büyük buluşması olarak hayata geçirilen Entech Fuarı’nın katılımcıları, Türkiye’deki tüm belediyeler başta olmak üzere kamu kuruluşları ve özel sektörün satın almacıları ile bir araya gelerek önemli iş anlaşmalarına da imza atacak.

Fuar’da sektörün ticaret hacmini artırmak için özel alım heyeti organizasyonu düzenlenecek. Alım heyeti organizasyonuna Irak, Libya, Etiyopya, Rusya, Ukrayna, Katar, Fas, Gana, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan ve Kırgızistan’ın da aralarında olduğu 74 ülkeden gelecek sektör alıcıları katılarak katılımcı firmalarla B2B iş görüşmeleri gerçekleştirecek.

Fuarda katı atık, atık su, gaz atık ve elektronik atık, analiz cihazları, atık bertaraf hizmetleri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, kentsel çevre temizlik araçları, yenilenebilir ve solar enerji gibi geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve sıfır atık sektöründe faaliyet gösteren firmalar en yeni ürün ve teknolojilerini sergileyecek.

Fuar Hakkında Detaylı Bilgi İçin: http://cnrcevrefuari.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.Çevrenin En Ticari Fuarı ‘ENTECH’ 10-12 Eylül 2020’de Düzenleniyor


kordsa

ıccı

maden

road2tunnel

transcity

biomass

solarex
pfifner

Rail

waterloss

heatchina

çin solar