Mono Steel’in yeni hedefinde Amerika var

Mono Steel’in yeni hedefinde Amerika var

  • BURADASINIZ
  • /
  • ANA SAYFA
  • /
  • İş Dünyası & Ekonomi

Dergi: 1547       Kategori: İş Dünyası & Ekonomi       Yayınlanma Tarihi: 29/07/2021      
  Geri Git       Sayfayı Yazdır            


Mono Steel’in yeni hedefinde Amerika var


Paris Metrosu, Snowy 2.0 Hydro Santrali, Münih Metrosu, Gotthard Tüneli, Stockholm Metrosu, Lozan Tüneli gibi dünyaca ünlü projelerde yer alan Mono Steel, yıl sonu hedefini belirledi.  

18 yıldır Türkiye’deki bir çok büyük projede yer alan Mono Steel, yurt içinde yakaladığı başarılı yükselişini, son 2 yıldır Avrupa ve Afrika pazarlarında da devam ettiriyor. Avrupa ve Afrika pazarlarında tünelden metroya, maden sahasından köprüye kadar bir çok farklı projede yer alan firma; İngiltere, Avusturalya ve Kanada’da gibi ülkelerde de yerini sağlamlaştırmış durumda. Yer aldığı ülke pazarlarında başarılı bir grafik çizen, dünyaca ünlü projelerde ülkemizi temsil eden Mono Steel’in yeni hedefinde ise Amerika var.  

 

Mustafa Toprakçeken adlı kullanıcının profil fotoğrafı

 

Ford Otosan Boya Üretim Tesisi, Toyota Üretim Tesisi, Hyundai Boyahane, TOKİ Samsun Stadyumu, Rixos Tema Park, Çanakkale Köprüsü gibi Türkiye'deki büyük ve özel projeler için nitelikli çelik yapılar tasarlayan Mono Steel’in CEO’su Mustafa Toprakçeken, Avrupa pazarında önemli bir yere sahip olan Mono Steel’in başarılarını Amerika’ya taşıyarak ülkede istihdam yaratmak istediğini ifade ertti.

Afrika’da yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren firmanın rotasını Amerika’ya çevirmesinin bir diğer nedeni ise Mono Steel’i bir dünya markası yapmak. Zira Avrupa, İngiltere, Avusturalya, Kanada ve Afrika’da yer alan firma, Amerika hayallerini de gerçekleştirebilirse tüm dünyada tanınmış bir oyuncu olacak. Mono Steel’in faaliyet alanlarında her türlü sanayi yapıları, tünel ekipmanları, enerji sektörü, yol ve köprü konstrüksiyonları, makine sektörü, spor tesisleri ve konut projeleri bulunuyor. Üstlendiği tüm projeleri zamanında ve kaliteli işçilikle teslim eden firma, çalıştığı tüm ülkelerde takdiri de üzerine topluyor. 

MonoSteel | LinkedIn

Mustafa Toprakçeken şunları kaydetti: “Son iki yılda çok büyük bir ivme yakaladık. Büyük ve nitelikli projelerde yer aldık ve ülkemizi de gururla temsil ettik. Yatırımlarımız olduğu gibi istihdam da yarattık. Ancak artık hedefimizi yükseltme zamanımızın geldiğini düşünüyoruz. Mono Steel’i dünyaca ünlü bir marka yapmalıyız. Avrupa ve Afrika pazarlarında saygı duyulan ve yeri sağlam bir markayız. Avusturalya, İngiltere ve Kanada’da da bir çok projede yer aldık, almaya da devam ediyoruz. Şimdi de Amerika’nın sınırlarını aşmak istiyoruz. Hedefimizde yıl sonuna kadar Amerika’daki büyük bir projede yer almak var. Bunun için çalışmalarımıza başladık. Ancak bu hedefin bir diğer güzel yanı da Türk mühendislerine istihdam yaratma fırsatı,”  

 

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6826519912014483456

 Mono Steel’in yeni hedefinde Amerika var
abb


Topkapı
Rail

İSAF

komatek
pfifner

EİF

EİF