Schneider Electric, Dünya Otomotiv Konferansı’nda Mobilitenin Geleceğine Işık Tuttu

Schneider Electric, Dünya Otomotiv Konferansı’nda Mobilitenin Geleceğine Işık Tuttu

Dergi: 1460       Kategori: * İŞ DÜNYASI       Yayınlanma Tarihi: 08/11/2019      
  Geri Git       Sayfayı Yazdır            


Schneider Electric, Dünya Otomotiv Konferansı’nda Mobilitenin Geleceğine Işık Tuttu


Schneider Electric, küresel arenadan otomotiv endüstrisinin liderlerini bir araya getiren Dünya Otomotiv Konferansı’nda Altın Sponsor olarak yer aldı.

Etkinlikte, Schneider Electric Otomotiv Segment Lideri Barlas Koç, EcoStruxure for Automotive başta olmak üzere şirketin mobiletinin geleceğini şekillendiren çözümlerini katılımcılarla paylaştı.

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan Schneider Electric, 40 ülkeden 80’i aşkın konuşmacı ve 800’den fazla katılımcı ile İstanbul’da düzenlenen Dünya Otomotiv Konferansı’nı Altın Sponsor olarak destekledi. Küresel deneyimi ve 180 yılı aşkın uzmanlığıyla şirketin otomotiv endüstrisine yönelik geliştirdiği teknolojileri sunmak üzere Schneider Electric Otomotiv Segment Lideri Barlas Koç, EcoStruxure for Automotive ve mobilite üzerine bir konuşma gerçekleştirdi. Ulusal ve uluslararası otomotiv dünyasından uzmanların katıldığı etkinlikte şirketin yeni nesil çözümleri büyük ilgi topladı.

Schneider Electric, otomotiv endüstrisini şekillendiren bağlanabilirlik, otonom sürüş ve elektrifikasyon trendleri doğrultusunda geliştirdiği EcoStruxure for Automotive, tesislerin zekasını artırarak optimum verimlilikle çalışmalarını ve çok sayıda farklı sistemi tek bir platformda birleştirerek operasyonel verimliliklerini sağlıyor. Şirketin IoT tabanlı açık, farklı marka ürünlerle çalışabilen otomasyon çözümü platformu olan EcoStruxure, otomotiv üretiminde sürdürülebilirliği, verimliliği ve izlenebilirliği iyileştirmek için değer zincirinizin her adımında dijital dönüşüm sağlıyor. Haberleşen ürünler, uç kontrol ve uygulama, analitik ve servisler katmanlarından oluşan EcoStruxure mimarisi aynı zamanda Nesnelerin İnterneti, haberleşme ve bulut teknolojileri, büyük veri analitiği ve siber güvenlik gibi teknolojileri kullanıyor ve tüm katmanlarda dijital dönüşüme hizmet ediyor. Böylece şirketler, üretimlerini daha bağlı ve daha akıllı teknolojilerle optimize ediyor, verimliliklerini, güvenliklerini ve sürdürülebilirliklerini artırıyorlar.

 Schneider Electric, Dünya Otomotiv Konferansı’nda Mobilitenin Geleceğine Işık Tuttu


kordsa

ketmak
nükleer

maden

rail
pfifner

solarex

ısaf

ıccı