Sürdürülebilir İş Ödülleri için Başvurular 1 Nisan’da Başlıyor

Sürdürülebilir İş Ödülleri için Başvurular 1 Nisan’da Başlıyor

Dergi: 1480       Kategori: İŞ DÜNYASI       Yayınlanma Tarihi: 25/03/2020      
  Geri Git       Sayfayı Yazdır            


Sürdürülebilir İş Ödülleri için Başvurular 1 Nisan’da Başlıyor


Sürdürülebilir gelecek için iş dünyasının ekonomik, çevresel ve sosyal etkilerini proaktif olarak ele alıp yöneterek önemli etkiler yaratmış projelerini vurgulamak, model oluşturarak değişimi teşvik etmek amacıyla bu yıl 7. kez Sürdürülebilir İş Ödülleri verilecek. Her yıl öncü kurumların başarılarını geniş kitleler ile paylaşan Sürdürülebilir İş Ödülleri, değişime yön veren çalışmaları ödüllendirecek.

Sürdürülebilir İş Ödülleri’nin amacı, kurumların ekonomik, çevresel ve sosyal etkilerini proaktif olarak ele alıp yöneterek önemli etkiler yaratmış projelerini öne çıkarmak ve geniş kitleler ile paylaşmak; bu projelerin rol model olmasını sağlayarak değişimi teşvik etmek ve sürdürülebilir iş modellerine geçişi hızlandırmak.

Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından yapılan açıklamada, bu değişim ve dönüşümünü teşvik etmek amacıyla 14 ana kategoride, yenilikçi ve vizyoner yaklaşımlarıyla rol model olmak için iş dünyasına çağrı yapıldı. Sürdürülebilir İş Ödülleri’ne başvurular tüm sektörlere açıktır. Sürdürülebilir iş modellerine dönüşüm yalnızca büyük ölçekli firmalar ile değil, küçük ölçekli işletmeler, sosyal girişimler ve yerel yönetimlerin de katkıları ile gerçekleşebilir. Bu nedenle büyük ölçekli firmaların yanı sıra KOBİ, Startup ve Belediyeler de başvuruda bulunabiliyor. Tüm başvurular, alanında lider akademisyen ve uzmanlardan oluşan jüri tarafından değerlendirilecek.Sürdürülebilir İş Ödülleri için Başvurular 1 Nisan’da Başlıyor


kordsaTopkapı
ıccı

maden

road2tunnel

transcity
pfifner

Rail

waterloss

solarex