Togo Kuleleri’nde Wilo’nun Yangın Pompaları Tercih Edildi

Togo Kuleleri’nde Wilo’nun Yangın Pompaları Tercih Edildi

Dergi: 1444       Kategori: * İŞ DÜNYASI       Yayınlanma Tarihi: 11/07/2019      
  Geri Git       Sayfayı Yazdır            


Togo Kuleleri’nde Wilo’nun Yangın Pompaları Tercih Edildi


Wilo, fark yaratan ürünleri ile en prestijli projelerde yer alıyor. Wilo’nun birbirinden önemli projelerin yer aldığı referans listesine, ticari açıdan ulaşımı kolay lokasyonu ile Ankara’nın nabzını tutan Togo Kuleleri de katıldı.

Togo Kuleleri'nde yedi bodrum kat, zemin kat ve 28 kule katı olmak üzere her bir kulede toplam 36 kat bulunuyor. Bir yatay AVM ve iki dikey ofis kulesinin yer aldığı, 12 bin metrekare arazi üzerine kurulu projede, gerekli tüm standartları karşılayarak etkili çözümler sunan Wilo yangın sistemleri görev yapacak.

Togo Kuleleri’nin kalbine, Wilo’nun NFPA20’ye uygun UL listeli FM onaylı yangın pompaları entegre edildi. Yangınla mücadele sisteminde; 750gpm 210psi kapasitesinde, SCPFF model iki adet ve 750gpm 100psi kapasitesinde, CME model dört adet yatay tip bölünebilir gövdeli yangın pompası yer alıyor.

 

Yangın sistemleri iki adet elektrikli pompadan oluşuyor. Herhangi bir elektrik arızası olması durumda sistemin jeneratörden beslenebilmesi için pompa sayısı kadar otomatik transfer swich kullanılıyor. 

Wilo, hizmet verdiği tüm segmentlerde olduğu yangın mücadele alanında da müşterilerine sonsuz güven vermeye ve projelere değer katmaya devam ediyor.Togo Kuleleri’nde Wilo’nun Yangın Pompaları Tercih Edildi
kotra


kordsa


nükleer
pfifner

solarex