HASEL, Bobcat’in Türkiye distribütörü oldu

HASEL, Bobcat’in Türkiye distribütörü oldu

Dergi: 1572       Kategori: İş Dünyası       Yayınlanma Tarihi: 17/01/2022      
  Geri Git       Sayfayı Yazdır            


HASEL, Bobcat’in Türkiye distribütörü oldu


HASEL, BOBCAT markasının Türkiye’de tek yetkili distribütörlüğünü alarak hizmet alanını genişletti.

Türkiye iş ve istif makineleri pazarının önde gelen firmaları arasında yer alan ve istif makineleri alanındaki pazar liderliğini 22 yıldır sürdüren HASEL, 2020 yılında başladığı HYUNDAI İş Makinaları distribütörlüğü ile iş makineleri pazarında yükselen pazar payı ile dikkat çekiyor.

BOBCAT markası ile mini yükleyici, teleskobik yükleyici ve mini ekskavatör pazarında geniş ürün çeşitliliğini, kaliteli satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşterilerine çözüm üretecek olan HASEL, pazarın en önemli oyuncuları arasında yer almayı hedefliyor.

Kiralama ve 2. el satış konusunda da hizmet veren HASEL, satış sonrası hizmet anlayışını, müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırarak yatırımlarına devam ediyor. Teknik servis konusunda; eğitimli teknisyenleri, geniş yedek parça stoğu ve bayii ağı ile sektörde öne çıkıyor. Türkiye’nin 17 noktasındaki bölge, ofis, uzman satış ve servis ekibi ile temsil ettiği markalara kendi güvencesini ekleyen HASEL, satış sonrası hizmetlerinde maksimum müşteri memnuniyeti sağlama hedefini koruyor.

 HASEL, Bobcat’in Türkiye distribütörü oldu
abb


Topkapı
pfifner
Akkuyu