Schneider Electric, EcoXpert Sistem Entegratörleri ile Buluştu

Schneider Electric, EcoXpert Sistem Entegratörleri ile Buluştu

Dergi: 1571       Kategori: İş Dünyası       Yayınlanma Tarihi: 10/01/2022      
  Geri Git       Sayfayı Yazdır            


Schneider Electric, EcoXpert Sistem Entegratörleri ile Buluştu


Schneider Electric, EcoXpert sistem entegratörleri ile Kıbrıs’ta düzenlediği değerlendirme toplantısında buluştu.

Şirket açıklamasına göre, etkinlikte, şirket yöneticileri ve sektör temsilcileri, 2021 yılını değerlendirdi ve yeni döneme ilişkin paylaşımlarda bulundu.

Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Dijital Enerji ve Güvenli Güç Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Sağlam'ın açılış konuşmasıyla başlayan oturumlarda, EcoXpert Global Program Direktörü Virginie Milhaud ve Orta Doğu ve Afrika Bölgesi EcoXpert Lideri Aimen Abd-el-Azim, dünya genelindeki ve bölgedeki EcoXpert yapılanmasıyla birlikte gelecek yıllarda kanalda ne gibi yeniliklerin gerçekleşeceğini katılımcılarla paylaştı.

Kritik Güç EcoXpert Global Program Müdürü Aziz Mehdaoui "Dijital Güç" alanında, Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Dijital Binalar Ürün Müdürü ve EcoXpert Kanal Pazarlama Lideri Eren Akalın "Dijital Binalar" alanında, Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Konut Çözümleri ve Dağıtım Kanalı Ürün Müdürü Cem Pekmezcioğlu ise "Aydınlatma ve Oda Kontrolü" alanında şirketin çözümlerini ve yeni dönemdeki ürünleri tanıttı.

Etkinlikte, Schneider Electric EcoStruxure Building Advisor, Planon ve Elektrikli Araç Şarj istasyonu çözümleri de sektör temsilcilerine sunuldu.Schneider Electric, EcoXpert Sistem Entegratörleri ile Buluştu
sungrow


bgs
Eurasial Rail

Demiryolu

Türkmenistan Furaı
pfiffner

Uyak 2023

nükleer

Beton Fuarı