Metro İstanbul, Sinyal ve Güç Kabloları Alımı için İhaleye Çıktı
- 26 Ağustos 2026
- Makine İhaleleri
- Durum: Aboneye Özel
- Dergi: 1805
Metro İstanbul Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü, "Tram34 Araç Üretim Projesi Sinyal ve Güç Kabloları Alımı" ihalesi ile ilgili ilanını 26 Ağustos 2026 tarihli Kamu İhale Kurumu (KİK) Bülteninde yayımladı.
Yatırımlar Dergisi'nin aldığı bilgiye göre, ihalenin son teklif verme tarihi 04 Eylül 2026 saat 10.00 olarak ilan edildi.
İhale ile ilgili ayrıntılı bilgi, Metro İstanbul Genel Müdürlüğünden (Yavuz Selim Mahallesi Metro Sokak No: 3 Esenler/İstanbul-Tel: 0850 252 88 00) edinilebilir.
KİK: 2026/1562407
İhale İlanının Tam Metni
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI METRO İSTANBUL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
| İhale Kayıt Numarası | : | 2026/1562407 |
| İşin Adı | : | Tram34 Araç Üretim Projesi Sinyal Ve Güç Kabloları Alımı |
| İhale Türü - Usulü | : | Mal Alımı - İstisna |
| 1 - İdarenin | ||
| a) Adresi | : | YAVUZ SELİM MAH. METRO SK. NO:3 |
| b) Telefon ve faks numarası | : | 08502528800 - 2125688900 |
| c) Elektronik posta adresi | : | fatma.cidam@metro.istanbul |
| ç) İhale / Ön Yeterlik dokümanının görülebileceği internet adresi |
: | www.metro.istanbul |
| 2 - İhale konusu malın | ||
| a) Niteliği, türü ve miktarı | : | TRAM34 Araç Üretim Projesinde Kullanılmak Üzere Muhtelif Miktar ve Kalemlerde Sinyal ve Güç Kablosu 515.700 Metre |
| b) Teslim [yeri / yerleri] | : | Sakarya /Arifiye |
| c) Teslim [tarihi / tarihleri] | : | 8 Hafta |
| 3- İhalenin / Ön Yeterlik / Yeterlik Değerlendirmesinin: |
||
| a) Yapılacağı yer | : | Yavuz Selim Mah. Metro Sok. No:3 |
| b) Tarihi ve saati | : | 04.09.2026 - 10:00 |
| 4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler : |
|
1. %60 yerlilik şartı bulunmaktadır. 2.Standartlar ve Sertifikalar; Yükleniciden Kalite Uygunluk Belgesi, Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, Çevre Yönetim Sistemi Belgesi talep edilmektedir. 3. Yangın Dayanımı : TS EN 45545-2 –2 uygun olmalıdır |











