Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

  • BURADASINIZ
  • /
  • ANA SAYFA
  • /
  • KURUMSAL
  • /
  • Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

 

Yatırımlar Dergisi ve yatirimlar.com Web sitesi  “Yatırımlar Yayıncılık ve Ticaret Limited Şirketi”   tarafından yayınlanmaktadır. 

Önceden Yazılı izin alınmadan haber içeriğinin kopyalanması, yeniden yayınlanması/ dağıtılması, abone olanlar tarafından abone olmayanlara iletilmesi, veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması  yasaktır.  Herhangi bir içeriğin tekrar yayınlanması halinde  mutlaka kaynak “Yatırımlar Dergisi” olarak belirtilmeli ve ilgili içeriğin bulunduğu sayfaya aktif bağlantı sağlanmalıdır.

yatırımlar.com Web Sitesi bilgisayarınıza “Cookie” adı verilen dosyalar yüklemektedir. Bu dosyalar aracılığı ile “Yatırımlar Yayıncılık ve Ticaret Limited Şirketi”   hangi sayfaların daha fazla ilgi çektiğini ve kullanıcıların Web sitesini  ziyaret sıklığı gibi hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar için gerekli bilgileri toplamaktadır. İnternet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek bunu engelleyebilirsiniz fakat bu takdirde sitenin kişiselleştirilmiş bölümlerine girmek istediğinizde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

“Yatırımlar Yayıncılık ve Ticaret Limited Şirketi  bu sitenin kullanıcıları ile ilgili topladığı bilgileri kanunlarla mecbur bırakıldığı durumlarda ilgili adli makamlara sunma haricinde, 3. Şahıs ve kurumlar ile kesinlikle paylaşmayacağını ve bu bilgileri kullandırmayacağını taahhüt etmektedir.

“Yatırımlar Yayıncılık ve Ticaret Limited Şirketi”  yayınları içerisinde yer alan materyallerin bulundurulması ile ilgili olarak “5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” ve uluslararası telif haklarına aykırı bir durumun yer aldığını düşünüyorsanız  ‘’Bize Ulaşın’’ sayfası aracılığı ile itirazınızı belirtebilirsiniz. İtirazınız en kısa sürede değerlendirilecek ve haklı bulunduğu takdirde bahsettiğiniz içerik site yayınından ve sunucularından  kaldırılacaktır.

“Yatırımlar Yayıncılık ve Ticaret Limited Şirketi”  çeşitli nedenlerle ve yalnızca bilgilendirme amacıyla diğer internet sitelerine yönelik aktif bağlantılar sağlamaktadır. Bu bağlantıların sağlandığı  internet sayfalarındaki içerikten sorumlu değildir.

Bu kayıt ve şartlar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yorumlanır, yönetilir ve uygulanır. Herhangi bir uyuşmazlığın çözümü için Türkiye Cumhuriyeti Ankara Mahkemeleri yetkilidir.

 

 

 

 

 

 

Linkedin

Solvi

hakan plastik


nükleer

Su Kayıp Kaçak Fuarı
hydropower