DHMİ Genel Müdür Yardımcılığına Atanan Murat Gül Görevi Devraldı

DHMİ Genel Müdür Yardımcılığına Atanan Murat Gül Görevi Devraldı

Dergi: 1666       Kategori: İş Dünyası       Yayınlanma Tarihi: 02/12/2023      
  Geri Git       Sayfayı Yazdır            


DHMİ Genel Müdür Yardımcılığına Atanan Murat Gül Görevi Devraldı


Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdür Yardımcılığına atanan Murat Gül görevi Erhan Ümit Ekinci’den devraldı.

DHMİ Genel Müdürlük Mavi Salon’da gerçekleştirilen devir teslim törenine Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü  Hüseyin Keskin, Genel Müdür Yardımcıları Fatih Çakmak, Enes Çakmak ve Daire Başkanları katıldı.

Törende konuşan Genel Müdür Hüseyin Keskin, “İş hayatında şanla şerefle, arkanızdan kötü söz ettirmeden görevini tamamlamak Allah’ın verdiği rızıklardan bir tanesidir. Erhan Ümit Bey de gayretliydi; işini son derece iyi şekilde icra etti, her düzeyde görev alarak buraya kadar ilerledi. Kendisine şimdiye kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Genel Müdür Yardımcısı Murat Gül’ün KÖİ, İşletme, Pazarlama alanları yanında Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndaki deneyimlerini hatırlatan Keskin “Murat Bey'e de yeni aldığı bu bayrak yarışında muvaffakiyetler diliyorum” sözlerini dile getirdi.

Erhan Ümit Ekinci ise yaptığı konuşmasında, “2004 yılında inşaat mühendisi olarak geçiş yaptığım Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünde aşağı yukarı bir inşaat mühendisinin çalışabileceği her basamakta çalışarak bu günlere geldik. 2020 yılında çıktığımız bu yolda da kurumumuz adına devletimiz adına hayırlı işler yaptığımızı düşünüyorum.  Onun için içim rahat, müsterihim.  Bu sonucun da şahsım adına hayırlı olduğunu düşünmekteyim. Genel Müdürümüzün söylediği gibi Allah bu görevleri hayırla noktalamayı nasip etsin” dedi.

 

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7137036826946486272

 

 DHMİ Genel Müdür Yardımcılığına Atanan Murat Gül Görevi Devraldı
Yatırımlar


nordez

hakan plastik
Emta Elektrik

nükleer

Arfen
ICCI

Electric Fuarı

Solarex

hydropower